Sklepy Internetowe
 
Tworzymy sklepy internetowe dostosowane do specyfiki branży oraz przyzwyczajeń użytkowników, którzy w zakupach online cenią sobie nie tylko produkt i cenę, ale przede wszystkim komfort i szybkość dokonywania decyzji zakupowych i finalizowania transakcji. 

Zwiększaj konwersję, zapewniając klientom łatwe i przyjemne zakupy

Sklepy tworzone są indywidualnie, dlatego zarówno pod względem użyteczności, jak i designu staramy się znajdować rozwiązania najlepiej spełniające cele sprzedażowe. Dzięki temu oddajemy w ręce klienta serwis w pełni przystosowany do oczekiwań użytkowników, wymogów bezpieczeństwa transakcji online oraz standardów w projektowaniu sklepów www.

Tworząc z nami sklep internetowy masz zapewnione:
 • Autorski system CMS dostosowany do celów sprzedażowych
 • Przemyślana nawigacja minimalizująca czas podejmowania decyzji zakupowych
 • Wsparcie w zaplanowaniu działań promocyjnych
Czy wiesz, że …

dla jednego z naszych Klientów optymalizowaliśmy działania marketingowe w AdWords, które pozwoliły na zdobycie 100 zapytań ofertowych w 30 dni przy zachowaniu budżetu sprzed optymalizacji! W konsekwencji budżet na reklamę został zmniejszony o połowę a w późniejszym czasie całkowicie zlikwidowany ze względu na zbyt małe moce przerobowe w stosunku do ilości zapytań i zainteresowanych Klientów. 

 • Sklepy Responsywne
 • Autorski System CMS
 • Gwarancja Bezpieczeństwa Transakcji Online
 • Nasze Realizacje
  Poznaj nasze dotychczasowe realizacje. Przekonaj się sam, dlaczego warto z nami współpracować!
  Zapoznaj się z naszymi projektami, które są poświadczeniem najwyższej jakości oferowanych przez nas usług. Wybraliśmy realizacje spełniające różnorodne cele oraz funkcje - od sklepów internetowych, przez strony służące do pozyskiwania leadów po strony brandingowe i wizerunkowe. Powiedz nam co chcesz osiągnąć a my zajmiemy się całą resztą.
   
   
   
  © CePixel Sp. z o.o., ul. Mochnackiego 25, 35-016 Rzeszów, Polska

  CePixel Agency, Agencja reklamy, Agencja reklamowa Rzeszów, Rzeszów agencja interaktywna, Strony internetowe Rzeszów, Web design Rzeszów, Tworzenie wizerunku Rzeszów, Agencja Marketingowa, Identyfikacja wizualna Rzeszów, Projektowanie stron www