Skuteczny Marketing
 

Bo sukces można zaplanować

 
Wybór strategii marketingowej zależy od grupy docelowej, specyfiki produktu lub usługi, pozycji na rynku. Liczy się również odpowiedni dobór kanałów dystrybucji komunikatów reklamowych i narzędzi promocji.
 
Skuteczny marketing opiera się nie tylko na opracowaniu dobrej strategii, lecz również świadomym i efektywnym realizowaniu jej: począwszy od strony internetowej, poprzez przygotowanie wszystkich materiałów promocyjnych i handlowych, reklamy graficzne, po kampanie outdoor, social media oraz efektywny PR.
 
Oprócz warstwy wizualnej, skupiamy się również na content marketingu i copywritingu. Specjalizujemy się w Namingu, tworzeniu haseł reklamowych i sloganów firmowych. Zajmujemy się tworzeniem skutecznego marketingu treści, którego celem jest zbudowanie długotrwałych relacji z odbiorą zarówno w obrębie Internetu, jak i poza nim.
 
Zajmujemy się promocją firm, usług i produktów w Polsce oraz innych krajach Unii Europejskiej.
 

Czy wiesz, że...

dla jednego z naszych Klientów, który dopiero co pojawił się na rynku, zaplanowaliśmy działania marketingowe mające na celu dotarcie do jak największego grona odbiorców i powiadomieniu ich o istnieniu marki. Tylko jednym kanałem marketingowym udało się nam dotrzeć do ponad 500 000 osób oraz sprowokować pojawienie się artykułów o Firmie na największych portalach w Polsce (m.in. Onet.pl). 

 • Kampanie AdWords
 • E-mail marketing
 • Reklamy graficzne
 • Kampanie Outdoor
 • Public Relations
 • Artykuły sponsorowane
 • Nasze Realizacje
  Poznaj nasze dotychczasowe realizacje. Przekonaj się sam, dlaczego warto z nami współpracować!
  Zapoznaj się z naszymi projektami, które są poświadczeniem najwyższej jakości oferowanych przez nas usług. Wybraliśmy realizacje spełniające różnorodne cele oraz funkcje - od sklepów internetowych, przez strony służące do pozyskiwania leadów po strony brandingowe i wizerunkowe. Powiedz nam co chcesz osiągnąć a my zajmiemy się całą resztą.
   
   
   
  © CePixel Sp. z o.o., ul. Mochnackiego 25, 35-016 Rzeszów, Polska

  CePixel Agency, Agencja reklamy, Agencja reklamowa Rzeszów, Rzeszów agencja interaktywna, Strony internetowe Rzeszów, Web design Rzeszów, Tworzenie wizerunku Rzeszów, Agencja Marketingowa, Identyfikacja wizualna Rzeszów, Projektowanie stron www