Doładuj nas energią
Front-end Developer
Programista Front-endu
Nr ref. FD1/01/18
Miejsce pracy: Rzeszów
Opis stanowiska pracy:
  • Tworzenie szablonów HTML/CSS/JavaScript (jQuery) na podstawie dostarczonych szablonów graficznych
  • Przygotowywanie szablonów mailingowych na podstawie dostarczonych szablonów graficznych
  • Przygotowywanie landig page na podstawie dostarczonych szablonów graficznych
  • Integracja szablonów z systemami CMS
  • Bieżąca współpraca z grafikiem i programistą

Wymagania:
  • Znajomość HTML5 i CSS
  • Znajomość JavaScript (szczególnie z wykorzystaniem jQuery)
  • Znajomości standardów i problematyki kompatybilności kodu z różnymi przeglądarkami
  • Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design
  • Doświadczenie w pracy z CMS

Oferujemy:
  • Pracę w strukturach projektowych
  • Wsparcie zespołu
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
Zainteresowany? Wypełnij formularz
Imię i nazwisko (*)
E-mail kontaktowy (*)
Numer telefonu (*)
Znajomość języków
Dodaj CV (*)
Wiadomość (*)
(*) pola wymagane. Nie działa formularz? Napisz pod adres praca (at) cepixel.pl
Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Informujemy, iż rozpatrywane będą wyłącznie aplikacje zawierające poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez CePixel Sp. z o.o. oraz inne spółki wchodzące w skład grupy CePixel w Polsce (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101. poz. 926, ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz o prawie ich poprawiania i aktualizowania."

Informujemy, iż zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101. poz. 926, ze zm.) administratorem danych osobowych kandydatów do pracy, uzyskanych podczas procesu rekrutacji lub przesłanych poza tym procesem, jest CePixel sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Mochnackiego 25/5, 35-016 Rzeszów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. W każdym czasie zachowuje Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz aktualizacji.