Kreacja Logo: MEDIREN
4 lata temu
MEDIREN pośredniczy w nawiązywaniu współpracy pomiędzy placówkami medycznymi działającymi na terenie UE. Prace nad wizerunkiem tej firmy rozpoczęły się wraz z jej powstaniem. Głównym zadaniem było stworzenie nazwy oraz identyfikacji wizualnej, bezpośrednio kojarzących się z medycyną.
Po wielu burzach mózgów oraz licznych konsultacjach z klientem dokonano ostatecznego wyboru: MEDIREN. Nazwa spełnia swoje zadanie, ponieważ we wszystkich językach europejskich kojarzy się z medycyną, a jednocześnie jest łatwa do wymówienia i zapamiętania.
 
 
Logo firmy składa się z czterech głównych elementów. Pierwszym jest „gwiazda życia”, będąca symbolem medycznych służb ratowniczych. Stworzona została jednak z dość nietypowych elementów — plastrów opatrunkowych. Tło utrzymane jest w odcieniu zieleni, tak jak fartuchy chirurgiczne.
 
Case studies:
 
 
 
© CePixel Sp. z o.o., ul. Mochnackiego 25, 35-016 Rzeszów, Polska

CePixel Agency, Agencja reklamy, Agencja reklamowa Rzeszów, Rzeszów agencja interaktywna, Strony internetowe Rzeszów, Web design Rzeszów, Tworzenie wizerunku Rzeszów, Agencja Marketingowa, Identyfikacja wizualna Rzeszów, Projektowanie stron www