Easy Export. Promocja firm za granicą
4 lata temu
Myślisz o rozwoju Twojej firmy za granicą? Zaplanuj strategię oraz kampanię promocyjną, by osiągnąć zamierzone cele na rynkach zagranicznych. Easy Export to kompleksowe rozwiązanie dla firm, które chcą skutecznie docierać do klientów w całej Unii Europejskiej.
Internet to nieograniczona wielość różnorodnych form promocji. Pozwala najłatwiej i najszybciej dotrzeć do klientów bez względu na to, pod jaką szerokością geograficzną się znajdują. Ale tylko właściwie dobrany zestaw narzędzi oraz odpowiednio zaplanowana i realizowana kampania pozwoli osiągnąć oczekiwane rezultaty. 

Przygotuj swoją firmę do eksportu

Dobre przygotowanie to podstawa dla wszystkich późniejszych działań. Easy Export zakłada szczegółową i kompletną analizę rynku zagranicznego pod kątem jego specyfiki, standardów, potrzeb. W pierwszych krokach warto postawić na dobrze zoptymalizowaną stronę w obcych językach, a także atrakcyjnie zaprojektowane dokumenty handlowe. 

Wizerunek na europejskim poziomie

Nie zawsze to, co sprawdziło się w Polsce, okaże się skuteczne za granicą. Warto zastanowić się nad dotychczasowym wizerunkiem firmy w kontekście specyfiki rynku zagranicznego, ze szczególnym uwzględnieniem konkurencji. Na wizerunek wpływa każdy, nawet najmniejszy element: jakość materiałów handlowych, profesjonalna strona www, widoczność w wyszukiwarkach, obecność w branżowych serwisach itd. Easy Eksport dla firm zakłada kompleksową obsługę promocyjną, wspomagającą realizowanie planów biznesowych. 

Dynamiczne działania marketingowe

Siła Easy Export tkwi w sukcesywnym osiąganiu kolejnych celów. Każda kampania promocyjna, bez względu na to, czy krajowa czy zagraniczna, wymaga regularności i sukcesywnego realizowania poszczególnych etapów. 
  • Na pierwszym etapie warto jest zadbać o stronę internetową. To najlepsza wizytówka firmy, która bardzo często decyduje o tym, czy zagraniczny klient będzie zainteresowany współpracą z Tobą. Grafika, a także struktura strony to elementy, które są jak zaproszenie do współpracy. 
  • Kampania Google Adwords, czyli reklama w wyszukiwarce internetowej realizowana w kraju docelowym to najskuteczniejszy, a jednocześnie korzystny finansowo sposób na dotarcie do klientów. W ten sposób można bezbłędnie trafić do grupy docelowej - konkretnych osób, które są zainteresowane daną usługą czy produktem. W Google AdWords płacisz tylko wtedy, kiedy użytkownik kliknie na Twoją reklamę, co umożliwia kontrolę kosztów i pozwala zmierzyć skuteczność przekazu reklamowego. 
  • Twoja firma powinna być wszędzie tam, gdzie są potencjalni klienci. Aby budować wiarygodny i profesjonalny wizerunek, warto promować się na portalach i w pismach branżowych. Potencjał stanowią również wszelkiego rodzaju bazy przedsiębiorstw, które umożliwiają klientom bezpośrednie dotarcie do konkretnych informacji na temat poszukiwanych firm. Reklama graficzna, artykuł sponsorowany, mailing do wybranych firm z branży - możliwości jest wiele! A jeśli chcesz być ze swoimi odbiorcami jeszcze bliżej, być może warto zastanowić się nad serwisami społecznościowymi - Facebook, Twitter, LinkedIn itd. - ludzie korzystają z social mediów w każdym kraju!
  • E-Mail Marketing jest uważany za jedną z najskuteczniejszych form komunikacji firm z klientami. To szybki, łatwy i skuteczny sposób dotarcia do odbiorców, który służy celom sprzedażowym, jest sposobem na nawiązanie kontaktu i zbudowania pozytywnych relacji. 

Daj się zrozumieć! 

Rozpoczynając działalność na rynkach zagranicznych należy uwzględnić również kwestie językowe. Komunikaty marketingowe powinny być przygotowane atrakcyjnie, a przede wszystkim poprawnie językowo. W przypadku strony internetowej tłumaczenie treści na niej zawartych jest działaniem wymagającym dokładnej analizy w celu odpowiedniego zaaranżowania treści strony pod względem doboru słów. Od tego zależy, czy będzie ona widoczna dla wyszukiwarek internetowych, które reagują właśnie na konkretne słowa. 

Easy Export CePixel w skrócie

Easy Export to najłatwiejszy sposób na kompleksową i skuteczną promocję firm za granicą:
  • Atrakcyjny wizerunek na europejskimi poziomie
  • Kampania AdWords zaprojektowana pod zagraniczne wyszukiwarki
  • Kontakt z zagranicznymi klientami poprzez E-mail Marketing
  • Udostępnienie danych kontaktowych w międzynarodowym katalogu firm
  • Reklama w zagranicznych portalach branżowych
Chcesz skutecznie poszerzać zakres działań, rozwijając się na zagranicznych rynkach? Dowiedz się więcej o Easy Export CePixel lub skontaktuj się z nami!
Florise
CONTENT
Pochodzę z Francji, ale od roku mieszkam w Polsce. Dbam o rozwój polskich firm na rynku francuskim. Intensywnie zgłębiam tajniki języka polskiego.
Ostatnio oglądane
 
 
 
© CePixel Sp. z o.o., ul. Mochnackiego 25, 35-016 Rzeszów, Polska

CePixel Agency, Agencja reklamy, Agencja reklamowa Rzeszów, Rzeszów agencja interaktywna, Strony internetowe Rzeszów, Web design Rzeszów, Tworzenie wizerunku Rzeszów, Agencja Marketingowa, Identyfikacja wizualna Rzeszów, Projektowanie stron www